Blogi

Aiakohviku avamine

Aiakohviku avamine

Pärnu kevadine õhk annab märku, et peatselt on aeg Oliveri aiakohviku terrassilt ja laudadelt talvine tolm pühkida, klaasid poleerida ja grillvardad särama lüüa. Hea uudis kõikidele Pärnu toidukohtade külastajatele – avame juba mai lõpus.Ilusate ilmadega oleme avatud E-P 12.00 – 21.00. Suve ja ja meeleolu 

Rattarent

Rattarent

OLIVERI RATTARENT PÄRNU RANNAS

Aiakohvik

Aiakohvik

Oliveri Aiakohvik asub avaras hoovis õunapuude all. Oleme populaarsed just lastega perede seas tänu suurele  mänguväljakule. Kohviku menüüst leiab rikkaliku valiku suuremaks kehakinnituseks kui ka väikeseks vahepalaks. Populaarsemad valikud on elaval tulel küpsetatud šašlõkk ja mahlane veiseburger. Kergema einena saab valida salat või snäkivaagna. Lastele pakume valikut friikartulite/viinerite, pasta ja pannkookide vahel.  

Mõnel õhtul nädalas rõõmustame kliente elava muusikaga erinevatelt esinejatelt. Tippsündmuseks oli eelmisel aastal imeilus romantiline akustiline kontsert Alen Vezikolt. Populaarseim üritus on augusti keskel  toimuv “Oliveri ajamasin”, mille raames leiab aset juba aastaid legendaarne retrodisko.