Vana maja, uus elu

Villa on seisnud kasutuseta nüüdseks pea 15 a. On aeg Pärnu rannarajooni tõelisele pärlile uuesti elu sisse puhuda. Tule pane püsti oma pop-up pood, galerii või showruum.  Oodatud on tuntud ja täiesti uued brändid disainkaupade, käsitöö, riiete, aksessuaaridega kuni kunstini välja.
Majas on suvel tegutsenud mitmed vintage elustiilikauplused, Supeluse vinoteek, Kiiks ja Knihv kingipood, Bach Babach Art Tänavakusnti näitusmüük.

Järgmiseks suveks saab ruumi rentida üksi või kaubamaja stiilis koos teiste brändidega päeva, nädala või kuu kaupa. 

Anna endast märku ja tule vaata ruum üle: 
oliveriaiakohvik@gmail.com
+372 5349 7794

Me oleme siin üsna paindlikud, kivisse raiutud hinnakirja ruutmeetri kohta lihtsalt ei eksisteeri. Kõik kujuneb vastavalt sinu brändile ja soovidele. 

Ruumide rentimine

Halloweenipidu

Sügis-talvisel perioodil rendime maja välja sündmuste ja pidude korraldamiseks.

Kui soovid korraldada oma üritust Pärnu kesklinnas omapärases ja põnevas hoones, siis see koht on sinule.
Meie poolt on ruumid ja helisüsteem, lisaks saame aidata ka valguslahenduse ja Cateringiga.  Soovi korral on olemas legendaarne baarman ning pidu hoiab üleval suurepärane õhtujuht-DJ.

Helista ja lähme ruume vaatama!

 

 

VILLA AJALUGU

Pärnu rannarajoonis asub 1878 aastal valminud ajalooline villa, mis kuulus kreisiarst Eduard Gustav Behsele. Enne surma (02.10.1900) müüs Dr. Behse kinnisvara Marina Adolfi tütar Ammendele, kes napilt aasta pärast müüs maja edasi Stephanie Aleksandri tütar Kržiežanowskyle. 1919 aastal müüdi maja Jaan Jaani poeg Tannenbaumile. Omaniku võlakoormusega seotult müüdi kinnisvara 1934.a. avalikul oksjonil võlausaldaja Mihkel Kosenkraniusele. Viimasel ei olnud siiski piisavalt raha, et ostu eest tasuda ning seetõttu läksid kõik õigused üle 29.09.1934 linnasekretär Kristjan Jaagu poeg Rumvoltile. Temalt natsionaliseeriti maja Eesti NSV RKN otsusega 24.12.1940.

Läbi Nõukogude okupatsiooni oli majas Pärnu I Lasteaed. 1990.a. loodi lasteabikeskus Oliver, mis muutus peagi pereabikeskuseks. Nimi – Oliver – pandi Charles Dickensi raamatu “Oliver Twisti” järgi. Pereabikeskus koliti majast ära ruumikitsikuse tõttu 2004 aastal.